Kockkniv RAN PLUS 20 cm, svart, Yaxell
Code: YAX36600100 dagar retur policyProblemfri, med gratis pickup
Frakt samma dagOrder före 12:00
50 000+ produktomdömenSkrivna av vÄra kunder
Eko-vÀnlig förpackning0% plast
Product detailed description
Huvudsakliga fördelar:
- traditionell kökskniv för att skÀra, tÀrna eller hacka frukt och grönsaker
- det rundade bladet skÀr enkelt örter eller kryddor pÄ ett vagga-liknande sÀtt
- exceptionell design och utmÀrkta skÀregenskaper
- mycket vasst blad tillverkat av 69 lager damascenerstÄl
- extremt hÄllbar kÀrna av rostfritt stÄl VG 10 med en hÄrdhet pÄ 61 HRC
- bladet Àr dekorerat med en handgjord logotyp
- elegant ergonomiskt handtag av canvas micarta Àr lÀtt att hÄlla i och glider inte ens nÀr det Àr vÄtt
- handtagsÀnde, nitar och skydd i 18/10 rostfritt stÄl
- handtagets Ànde Àr ocksÄ dekorerad med en handgjord logotyp
- handgjorda, varje föremÄl Àr ett original
- utmÀrkt presentidé - levereras i en presentförpackning
Ytterligare information:
- bladlÀngd: 200 mm
- total lÀngd: 340 mm
- tÄl inte maskindisk
- rengör med ljummet, inte hett, vatten och ett milt rengöringsmedel
- ej avsedd för skÀrning av kött med ben
- anvÀnd endast pÄ en skÀrbrÀda, helst av trÀ eller plast
Additional parameters
| Category: | Kockknivar i DamskusstÄl |
|---|---|
| Weight: | 0.3 kg |
| EAN: | 4984909366008 |
| Margin: | E |
| K pĆekladu: | CZ AUTO |
| Samling: | Yaxell Ran Plus |
| Storlek: | 34 cm |
| FĂ€rg: | Svart |
| Styck i ett set: | 1 ks |
| BladlÀngd: | 20 cm |
| Material: | Damascus stÄl |
| Produkttyp: | Kökskniv |
| Producent: | Yaxell |
| Margin-category: | B |
Discussion
Be the first who will post an article to this item!