Fickkniv LUXRY, med korkskruv, olivhandtag, Laguiole
Code: LAGSDV-300657100 dagar retur policyProblemfri, med gratis pickup
Frakt samma dagOrder före 12:00
50 000+ produktomdömenSkrivna av vÄra kunder
Eko-vÀnlig förpackning0% plast
Product detailed description
Letar du efter en vacker och praktisk present till en riktig man? VarumÀrket Laguiole Style de Vie levereras med en lyxig fickkniv i en elegant presentförpackning av trÀ.
Folding fickkniv frÄn Luxury-linjen Àr gjord av högkvalitativt rostfritt stÄl, pÄ det exceptionellt vassa bladet hittar du mÀrkeslogotypen. Det intressant dekorerade handtaget Àr tillverkat av olivtrÀ. Kniven innehÄller Àven en praktisk korkskruv för vin. Den perfekta presenten för att glÀdja din man, pojkvÀn eller vÀn.
Huvudsakliga fördelar:
- Praktisk fickkniv Laguiole Style de Vie frÄn Luxury-serien
- FĂ€llning
- Lyxig look
- Hög kvalitet rostfritt stÄl
- Skarpt blad med varumÀrkeslogotyp
- Handtag i dekorerat olivtrÀ
- Det inkluderar Àven korkskruv
- Förvaras i en presentförpackning av trÀ
- Kan inte diskas i maskin
Specifikationer:
- LÀngd pÄ stÀngt blad: 11,5 cm
- LÀngd pÄ öppet blad: 21 cm
- Bladets lÀngd: 9,5 cm
- Bladets tjocklek: 2,5 mm
Additional parameters
| Category: | Fickknivar |
|---|---|
| Weight: | 0.5 kg |
| EAN: | 8718719300657 |
| Margin: | C |
| K pĆekladu: | CZ AUTO |
| Samling: | Laguiole Luxury |
| Storlek: | 10 cm |
| Styck i ett set: | 1 ks |
| BladlÀngd: | 10 cm |
| Material: | Rostfritt stÄl |
| Produkttyp: | Fickkniv |
| Producent: | Laguiole |
| Margin-category: | B |
Be the first who will post an article to this item!
Add a comment